Přestup během roku

Volná místa 2023/2024

Máme volná místa v 1. až 7. třídě.

Přihláška

Budeme-li mít v daném ročníku ještě volné místo, domluvíme si osobní setkání. Přestoupit je možné kdykoliv v průběhu školního roku. Je to velmi jednoduché - viz níže.

Na setkání si popovídáme o škole a o všem, co vás bude zajímat.

Chcete vědět více? Stačí nás jakkoliv kontaktovat.

Přestup během roku

1. krok: Předběžná přihláška

K ničemu vás nezavazuje. Potřebujeme jen vědět, kdo se k nám hlásí a kdo jsou jeho rodiče.

Předběžná přihláška - přestup

2. krok: Rozhovor s rodiči a dítětem

S rodiči i dítětem se potkáme zhruba na půl hodiny osobně či virtuálně. Chceme vás i vaše dítě lépe poznat a dát vám příležitost doptat se na to, co vás zajímá.

3. krok: Týden na zkoušku

Chceme dětem umožnit, aby si školu vyzkoušely předtím, než do ní nastoupí. Proto se s vámi dohodneme na týdnu na zkoušku, kdy si dítě ScioŠkolu vyzkouší.

4. krok: Formality vyřídíme za vás

Vše s vaší původní školou vyřídíme. Krom podpisu smlouvy nemusíte nic řešit.

5. krok: Nástup

Nová škola, která dává smysl, bez stresu, bez známek. Škola kam se děti těší a která je připraví na život v měnícím se světě.