Informace ke stravování ve školní jídelně 

Obědy pro nás vaří a do školy přepravuje společnost Česká Jídelna.  

Česká Jídelna se zařadila do projektu Skutečně zdravá škola, jako stejně hodnotný subjekt Skutečně zdravá jídelna. V roce 2018 získali „Certifikát Bronzový“ a od května 2019 mají již „Certifikát  Stříbrný. Další informace o projektu a o společnosti naleznete na jejich stránkách. www.ceskajidelna.cz 

Jak se přihlásit k odběru obědů: 

Vyplňte přihlašovací formulář do jídelny, a pošlete ho hospodářce na e-mail lucie.hajna@scioskola.cz či vytištěný předejte třídnímu učiteli. 

Pošleme Vám unikátní přístupové údaje do systému iCanteen, kde najdete jídelníček, objednávání obědů i informace o Vašem kreditu. Přihlášení do systému najdete v pravém horním rohu webu www.ceskajidelna.cz

Platba obědů: 

Platbu je nutné provést bankovním převodem na číslo bankovního účtu České Jídelny:  2601182582/2010 Fio banka  

(Variabilním Symbolem je číselná kombinace vašeho „přihlašovacího jména“),  do poznámky napište jméno strávníka. Pohlídejte si, že budete mít vždy dostatečný kredit - bez něj nelze objednat obědy.

Cena jednoho jídla (polévka a hlavní chod) pro žáky 1. stupně je stanovena na 32.- Kč včetně DPH,  pro žáky 2. stupně je stanovena na 34.- Kč včetně DPH. V případě žáka na týden nanečisto zaplatíte 60 Kč za jeden oběd.

Objednávku je možné stornovat do 6 hodin ráno konkrétního dne, naopak objednat oběd je možno do 8 hod ráno předchozího dne.

Obědy zahrnují:

  • Každý den školní docházky bude polévka a výběr ze tří hlavních chodů: 
  • dva druhy hlavního jídla s masem 
  • jeden druh hlavního jídla bezmasého 
  • nealkoholický nápoj v ceně oběda 
  • 3x týdně ovoce 

(V době omezení provozu škol z důvodu pandemie koronaviru je v nabídce pouze jeden druh hlavního jídla.)

Výdej obědů: 

Obědy se vydávají v souladu s aktuálním rozvrhem a to v takovém čase který se odvíjí od  jednotlivých tříd a věkových skupin vždy pod dozorem dospělé osoby. Výdej provádí kvalifikovaná osoba s praxí a s platným potravinářským průkazem. Osoba je pro práci náležitě zaškolena a dbalá  přísných hygienických nařízení a norem školního zařízení. 

Dotazy: 

Jakýkoliv dotaz ohledně přípravy obědů a objednávkového systému vám ráda zodpoví odpovědná  pracovnice České jídelny  

Dagmar Jursová: tel.: +420 606 686 646 

e-mail: kancelar@ceskajidelna.cz  

Pokud máte jiné dotazy ohledně obědů a organizace výdeje kontaktujte odpovědnou osobu naší školy Lucii Hajnou a to přes náš školní portál pro komunikaci Edookit.