Možnost přestupu ve školním roce 2019/2020

Aktuálně máme volná místa v 1., 2., 3., 4., a 5. ročníku. Možná jedno z těchto volných míst čeká právě na vaše dítě.

V případě zájmu se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu tedy není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu.

Do našeho týmu sháníme aktuálně kolegy na pozici průvodce.