Nenech to být

Naše škola je součástí projektu Nenech to být, který přináší efektivní způsob odhalování rizikového chování v kolektivu. Žáci i rodiče na něj mohou anonymně upozornit skrz web či mobilní aplikaci. Upozornění bude následně bezpečně předáno osobě na škole, která by se jím měla zabývat.

” Žáci se často bojí o šikaně mluvit. Ať už proto, že mají strach z agresora, nebo neví, na koho se ve škole obrátit. Díky Nenech to být může žák či rodič anonymně upozornit na problém a umožnit tak své škole šikanu řešit. Zároveň po nikom nechceme určení „agresora“, ale primárně oběti. Nejde tedy ani o žalování. Upozornění odesíláme školou pověřeným osobám, které by měly vědět, jak s podobnými problémy pracovat.”

Předzápisy

5. ScioŠkola přijímá pro školní rok 2020/2021 24 dětí.

povinným kritériem pro přijetí je soulad rodičů s hodnotami a principy ScioŠkol

Předběžná přihláška

Zde budete mo..