Nenech to být

Naše škola je součástí projektu Nenech to být, který přináší efektivní způsob odhalování rizikového chování v kolektivu. Žáci i rodiče na něj mohou anonymně upozornit skrz web či mobilní aplikaci. Upozornění bude následně bezpečně předáno osobě na škole, která by se jím měla zabývat.

” Žáci se často bojí o šikaně mluvit. Ať už proto, že mají strach z agresora, nebo neví, na koho se ve škole obrátit. Díky Nenech to být může žák či rodič anonymně upozornit na problém a umožnit tak své škole šikanu řešit. Zároveň po nikom nechceme určení „agresora“, ale primárně oběti. Nejde tedy ani o žalování. Upozornění odesíláme školou pověřeným osobám, které by měly vědět, jak s podobnými problémy pracovat.”

Podání přihlášky

Milý rodiče,zaslali jsme Vám přihlášku k základnímu vzdělávání Vašeho dítěte na naší škole. Přihláška je vyplněna na základě údajů, které jste zadali v předběžné přihl..

Mimořádné opatření

Od 10.3.2019 na základě Mimořádného opatření MZČR přesouváme školu do online prostředí.

Google ClassroomGoogle MeetGoogle Calendar

Edookit logo