Marek Remiš

ředitel
marek.remis@scioskola.cz
+420 603 146 738

Rád o sobě tvrdím, že jsem praktický. Prošel jsem spoustou míst a potkal mnoho lidí, často velmi odlišných a leckdy s nimi nebylo jednoduché pořízení.
Tito lidé mě však naučili žít život a nebát se. Tak se nebojím a žiju. Se všemi radostmi i starostmi co k tomu patří. Možná někdy platilo, že se dal svět rozčlenit do jednotlivých fází/krabiček/oblastí. Dnes tomu tak není. Všechno souvisí se vším a co bylo u snídaně modré je u oběda zelené. Baví mě to, protože když chci, tak mohu každý den posunout.

To je jeden z důvodů, proč jsem ve Scioškole. Předat – naučit radosti ze života, zodpovědnosti a že to je vlastně na každém z nás jak to s námi dopadne. Stálo mě spoustu potu a nervů než jsem (nejen) na tyto věci přišel a nevidím důvod, proč by se děti měli nervovat a potit, když to jde i jinak 🙂

Zkušenosti v práci jsem sbíral napříč obory nejvíce jako  pedagog v mateřské škole, střední pedagogické škole a v pozici pedagogického asistenta na prvním a druhém stupni.
O tom jak vypadají skutečné životní kotrmelce a že se dá z nelehkých životních situací dostat jsem se přesvědčil jako projektový manažer v Psychiatrické nemocnici Bohnice.

Hokejový trenér, volnočasový pedagog, vedoucí divadelního souboru, obchodní manažer, instruktor outdoorových aktivit, to vše a jiné další zkušenosti mi nabízí možnost předávat dál poměrně pestrou paletu k řešení zmiňované radosti života.

Dny otevřených dveří – únor 2019

4. února 2019 a 25. února 2019