Předvánoční ŠKOLA JINAK!

publikováno: 12 / 12 / 2018

Bohatý program pro děti i dospělé. Provázet vás budou průvodci se školáky. Přijďte si užít příjemnou předvánoční atmosféru a zažít školu jinak 🙂

Naším konceptem jsou KOŘENY. To znamená objevit KDO JSEM a poznat prostředí, ze kterého POCHÁZÍM. Na stanovišti tradičních vánočních zvyků si vyzkoušíme lití olova, posílání skořápkových lodiček po vodě či krájení jablíček.
Nahlédneme do krás japonského umění a společně se naučíme vyrábět krásné origami ozdoby.
Nebude chybět workshop na výrobu populárního slizu, který je plně v režii našich žáků.
Prohlídky školy se uskuteční v pravidelných intervalech a organizují je rovněž děti. Průvodce naleznete na vybraných stanovištích, kde můžete diskutovat nejen o principech ScioŠkol.

Cítíte tu vůni perníčků? Těšíme se na vás v naší ScioŠkole!

Předvánoční ŠKOLA JINAK!